Naše hodnoty

Naše hodnoty

Specializace

Poskytování finančních a investičních služeb vyžaduje vysokou specializaci a nezná místo pro průměrnost. S bohatými zkušenostmi z regulátorů, finančních institucí a advokátních kanceláří poskytujeme optimální řešení pro nejlepší výsledky v praxi. O regulaci finančního trhu pravidelně přednášíme a jsme spoluautory několika komentářů.

Nové trendy a moderní technologie

Poskytovatelé finančních a investičních služeb se pohybují v inovativním a dynamickém prostoru. Abychom zůstali důvěryhodným partnerem našim klientům a sledovali nejnovější trendy, aktivně se zaměřujeme na oblasti blockchainových technologií, inovativních platebních řešení, algoritmického obchodování, tokenizace a automatizace compliance procesů. Jsme jednou z nejaktivnějších společností v této oblasti. Průběžně investujeme do vzdělávání a rozvoje našeho týmu, protože víme, že zaměstnanci jsou klíčovým faktorem pro úspěch nás i našich klientů.  

Individualita

Každý náš klient je jiný a má jiné obchodní záměry a potřeby. Náš zkušený tým nám umožňuje udržovat úzké a vysoce profesionální vztahy s našimi klienty. Jsme tak schopni Vám velmi rychle porozumět a reagovat na Vaše potřeby a požadavky.

Respektujeme individualitu a potřeby našich zaměstnanců a členů týmů. Věříme, že členové našeho týmu se budou chovat k našim klientům stejně, jako se GPP & Co chová k nim. Příjemná pracovní atmosféra, různorodost týmu a spolupráce jsou pro nás velmi důležité.

Efektivitia

GPP & Co tým je složen ze seniorních a velmi zkušených pracovníků. Věříme, že hodinová sazba je jen jedním z měřítek dobrého poskytovatele právních a poradenských služeb. Pro nás je však stejně důležitá kvalita finálního výstupu a efektivnost využitého času. Díky kombinaci odborných znalostí, dlouholetých zkušeností a znalostem našich klientů, které vyplývají z dlouhodobých obchodních vztahů, jsme schopni poskytovat kvalitní a časově efektivní právní služby a poradenství, které se přesně hodí k vašemu podnikání.

Vztah

Spolupracujeme pouze s klienty, kteří požívají dobré reputace a zastávají obdobné hodnoty jako GPP & Co. Věříme, že i naši klienti se rozhodli pro spolupráci s GPP & Co z podobných důvodů. Proto si velmi vážíme dlouhodobých vztahů s našimi klienty.

Jsme si vědomi toho, že pro úspěch náš i našich klientů jsou klíčovým faktorem naši zaměstnanci a členové týmu. Výběru zaměstnanců a spolupracovníků věnujeme velké úsilí a hodně času. Veškeré naše kroky v personální oblasti činíme s cílem budovat a udržovat se členy našeho týmu dlouhodobé pracovní vztahy.

Udržitelnost

Charakter námi poskytovaných služeb je spojen pouze s velmi malým dodavatelským řetězcem. I zde se však snažíme vybírat dodavatele a zboží, které přispívá k sociální, enviromentální a ekonomické udržitelnosti.

Jsme velmi hrdi na to, že naše kanceláře jsou mimo jiné vybaveny předměty z první poloviny 20. století, které prošly citlivou renovací. Dále se snažíme maximalizovat využití moderních technologií, abych minimalizovali využití papírů a tisku při naší práci.Top