Právní služby v oblasti regulace kapitálového trhu.

GPP advokátní kancelář Vám nabízí butikové právní služby v oblasti regulace kapitálového trhu, včetně platebního styku.

Pokud potřebujete asistenci při získání licence či jiného oprávnění k podnikání na kapitálovém trhu nebo poskytování platebních služeb, jsme připraveni Vám pomoci.

Samozřejmostí je také komunikace s regulátory, Českou národní bankou, Finančním arbitrem či Finančně analytickým úřadem.

Existujícím finanční institucím jsme připraveni vyhotovit právní analýzy a stanoviska, smluvní dokumentaci, včetně přípravy a revize obchodních podmínek, nastavit investiční dotazník či další obchodní dokumentaci v oblasti regulace finančního trhu, včetně platebních služeb.

Ať už ve spolupráci s našimi klienty či přímo, jsme subjektům se záměrem realizovat veřejnou emisi cenných papírů připraveni nabídnout asistenci při vypracování relevantní smluvní dokumentace, přípravě prospektu či emisních podmínek.

GPP advokátní kancelář je specializovaným poskytovatelem butikových právních služeb v oblasti regulace kapitálového trhu a platebního styku.

Potřebujete pomoc se získáním licence či jiného oprávnění pro podnikání na kapitálovém trhu nebo poskytování platebních služeb? Jsme tu pro Vás.Potřebujete pomoc se získáním licence či jiného oprávnění pro podnikání na kapitálovém trhu nebo poskytování platebních služeb? Jsme tu pro Vás.

Komunikace s regulátory, jako je Česká národní banka, Finanční arbiter a Finančně analytický úřad, je pro nás taktéž samozřejmostí.

Existujícím finančním institucím rádi vyhotovíme právní analýzy, stanoviska a smluvní dokumentaci, včetně revize a přípravy obchodních podmínek, investičního dotazníku a dalších obchodní dokumentace v oblasti regulace finančního trhu.

Pokud máte záměr realizovat veřejnou emisi cenných papírů, jsem Vám připraveni, ať už ve spolupráci s našimi klienty či přímo, poskytnout asistenci při vypracování relevantní smluvní dokumentace, přípravě prospektu a emisních podmínek.

Poskytování právních služeb v oblasti regulace finančního trhu má u nás v GPP advokátní kancelář na starosti seniorní regulatorní právník Zoltán Gyalog, který před nástupem do GPP & Co působil jako právník na odboru regulace finančního trhu České národní banky, zaměstnanec oddělení compliance přední české banky a vedoucí oddělení compliance v investiční společnosti.

Pokud potřebujete odborné právní poradenství a asistenci v oblasti regulace finančního trhu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni Vám poskytnout řešení přizpůsobené Vašim potřebám.

ČSOB Patria Solutions Skip Prepaid

Kontaktujte nás

Top