Právní služby v oblasti technologií.

V oblasti práva technologií Vám naše advokátní kancelář GPP nabízí asistenci a poradenství ve věcech týkajících se tzv. fintech, kryptoaktiv a blockchain se zaměřením na regulaci finančních služeb, elektronické identifikace, plateb a digitálních měn.

Současně s tím Vám jsem schopni pomoci v oblasti e-commerce se zaměřením na přípravu obchodních a reklamačních podmínek v B2C a B2B vztazích, regulace internetového podnikání a ochraně spotřebitele.

Samozřejmostí je nastavení procesů pro ochranu dat, jakož i kyberbezpečnost zahrnující tvorbu vnitřních předpisů, zpracovatelské vztahy, audity a zastupování ve správních řízeních u dozorových orgánů a u soudů jak finančních institucí, tak běžných obchodních korporací.

Poradíme Vám také v oblasti práva informačních technologií (IT) se zaměřením na přípravu a revizi licenčních, vývojářských a servisních smluv, ale i oblasti práva duševního vlastnictví, zejména problematiky ochranných známek, průmyslových a užitných vzorů, domén, know-how a obchodního tajemství.

V oblasti práva technologií je naše advokátní kancelář GPP připravena poskytnout Vám komplexní asistenci a poradenství v oblasti fintechu, kryptoaktiv a blockchainu se zaměřením na regulaci finančních služeb, elektronickou identifikaci, platby a digitální měny.

Rádi Vám také pomůžeme v oblasti e-commerce s důrazem na přípravu obchodních a reklamačních podmínek ve vztazích B2C a B2B, regulaci internetového podnikání a ochranu spotřebitele.

Samozřejmostí je také nastavení procesů pro ochranu dat a kyberbezpečnost, včetně tvorby interních předpisů, správy vztahů se zpracovateli dat, provádění auditů a zastupování ve správních řízeních u dozorových orgánů a soudů, jak pro finanční instituce, tak pro běžné obchodní korporace.

Poradíme Vám také v oblasti práva informačních technologií (IT) se zaměřením na přípravu a revizi licenčních, vývojářských a servisních smluv, ale i oblasti práva duševního vlastnictví, zejména problematiky ochranných známek, průmyslových a užitných vzorů, domén, know-how a obchodního tajemství.

V naší advokátní kanceláři jsou za poskytování právních služeb v oblasti technologií zodpovědní František Vinopal a Daniel Thám. František je zkušený regulatorní právník specializující se na regulaci finančních služeb v návaznosti na využití moderních technologií, platebních služeb, elektronických peněz a kryptoměn. Před nástupem do GPP & Co získával zkušenosti jako právník v odboru legislativy finančních trhů Ministerstva financí ČR, právník v přední české bance a jako vedoucí právník a compliance officer v českých i zahraničních fintech společnostech. Daniel je seniorní advokát specializující se na IT/IP právo, ochranu osobních údajů a dat obecně a obchodní právo. V rámci své kariéry se podílel na poskytování právních služeb předním subjektům v oblasti e-commerce, fintech a telco v České republice a oblasti střední a východní Evropy.

Potřebujete právní podporu v oblasti technologií? Neváhejte a kontaktuje nás ještě dnes. Jsme připraveni Vám pomoci překonat právní výzvy, které se mohou v této dynamické a inovativní oblasti objevit.

ČSOB Patria Solutions Skip Prepaid

Kontaktujte nás

Top